Objednávka vyšetření mimopražského stanoviště

Včelaři, kteří mají alespoň jedno registrované stanoviště na některém z katastrů Hlavního města Prahy a kteří si nechají vyšetřit toto stanoviště v rámci kampaně Hrr na mor 2024, mají možnost nechat si vyšetřit vyšetřit i svá včelstva na dalších svých stanovištích umístěných mimo území HMP. Vyšetření 1 vzorku z mimopražského stanoviště stojí jen 280,- Kč.

Máte-li zájem o tuto nadstandardní službu, postupujte následujícím způsobem:

  1. Vyplňte Objednávku vyšetření mimopražského stanoviště v elektronickém formuláři pod tímto textem.
  2. Na transparentní účet č. 2402099575 / 2010 uhraďte 280,- Kč za každý vzorek z mimopražského stanoviště. Jako variabilní symbol k platbě uveďte vaše registrační číslo včelaře a do poznámky napište vaše jméno a registrační čísla stanovišť, za která platíte.
  3. Po zaplacení vám bude zaslán objednaný počet krabiček a štítků na vzorky.
  4. Až vám přijdou krabičky a štítky na vzorky, připravte vzorky ze všech stanovišť, která si chcete nechat vyšetřit v rámci Akce, podle postupu uvedeného zde
  5. Všechny vzorky (z pražských i mimopražských stanovišť) v krabičkách s řádně vyplněnými štítky pošlete nebo odevzdejte na Centrální sběrné místo, které jediné přijímá vzorky od včelařů, kteří mají zájem o současné vyšetření pražských i mimopražských stanovišť včel.
  6. Po dokončení vyšetření Vašich vzorků dostanete protokol o vyšetření v elektronické podobě.

Objednávka vyšetření mimopražského stanoviště včelstev

9 + 12 =